Úvod > Aktuality > Osahejte si svého zákazníka

Osahejte si svého zákazníka

22. 11. 2019

Dovolujeme si vás pozvat na “mikulášský” workshop, který se bude zabývat využitím mikroinfluencerů a práce s nimi. 
Datum: 5. prosince 2019 (9:30 občerstvení, 10:00 – 12:00 vlastní workshop)
Místo konání: Ženy s.r.o., Karlínské náměstí 6, Praha 8

Workshop se bude skládat ze 3. částí:

1) Eva Vašková Čejková vám ukáže, k čemu je dobré udělat ze svých zákazníků komunitu, proč využívat “mikroinfluencery” – a že takovým mikroinfluencerem může být každý zákazník. Doporučení totiž bylo vždy tím nejkvalitnějším obchodním otvírákem. V online světě se často skrývá za recenzí, které se pokouší vytvářet každý, kdo ve světě e-commerce něco znamená. V rukách influencera se doporučení proměňuje na zásadní marketingový nástroj. Prostřednictvím práce se specifickou skupinou mikroinfluencerů je možné dobře budouvat důvěru a loajalitu k Vaší značce či produktu.

2) Jan Raab bude pokračovat tématem “Jaká data sbírat o svých zákaznících a jak s nimi pracovat”, aby byla přínosná  též k podpoře byznysu. Zavedli jsme pro taková data pojem “deep data” a Honza vysvětlí, co si pod tím představit.
Stručně řečeno jde o možnost vhledu a realistické představy o tom, kdo je konkrétní člověk, který stojí za pozitivní či negativní recenzí. Cílem je poskytnout klientovi  (e-shopu) pocit kontaktu s reálným člověkem. Pracovně nazýváme tento směr "osahej si svého zákazníka".

3) Hana Moneam  - majitelka a provozovatelka e-shopu Natubea.cz – se s vámi podělí se o svou praktickou zkušenost, jak může komunita mikroinfluencerů zvýšit pravidelný traffic a ovlivnit zvýšení prodejů nejenom před Vánoci.

Workshop není určen pouze pro e-shopy, ale též pro každého marketéra, který se snaží podpořit prodej výrobků a služeb a budovat značku, pro kterou pracuje.
Workshop je zdarma. Počet míst je omezen na dvacet.

Přihlašujte se na info@admez.cz
 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma