Úvod > Aktuality > Nábory a odchody zaměstnanců

Nábory a odchody zaměstnanců

25. 2. 2019

Dovolujeme si vás pozvat na seminář ADMEZ klubu, tentokrát na žhavé HR téma:
Nábor & odchod zaměstnanců - jak se s tím vypořádat?
Uvidíte několik prezentací, týkajících se přijímání zaměstnanců, ale také předcházení jejich odchodu z firmy. Na základě příkladů z praxe poznáte i možnosti využití dat a technologií v tomto oboru.

Kdy a kde?
14. březen 2019, od 10:00 do cca 12:00 hodin
Café Kampus, Náprstkova 10, Praha 1.

Kdo vystoupí?
1. Vladimír Kozelka (Sophia Solutions) vám ukáže, že na základě dat o svých zaměstnancích poznáte, kdo ze zaměstnanců bude chtít opustit vaši firmu a jaké k tomu má důvody. Můžete tak například zabránit odchodu talentů. Povídání bude dokresleno praktickou ukázkou z projektu pro mobilního operátora.

2. Lenka Volocká (šéfka HR, Comdata Group) promluví téma Jak na HR marketing v kontaktním centru. Inspirace z firmy, kde pracují stovky telefonních operátorů budou rozhodně zajímavé.

3. Chatboti. Kolikrát jsme o nich už slyšeli? Většinou ale jen ve spojení se zákaznickou péčí. Conectart se rozhodl chatbota využít v recruitingu. Chatbot se jmenuje Katka a její obrovskou výhodou oproti jejím kolegyním z HR oddělení je, že je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jak Katka funguje, na co se jí můžete zeptat a jak pomáhá při náborech se dozvíte od Kateřiny Hartmanové, HR ředitelky Conectartu a Jiřího Havlíčka, senior konzultanta z firmy Daktela.

A možná dodáme ještě čtvrté téma…

Zdarma pro členy ADMEZ.
Ostatní platí 300 Kč / osoba (bez DPH).
Hlásit se můžete na info@admez.cz
--------------------
Kateřina Hartmanová
má vystudovanou VŠE se zaměřením na personalistiku. V Conectartu působí již třetím rokem, nyní na pozici HR ředitelky. Kateřina se zaměřuje na inovace a nové přístupy, jak uchazeče zaujmout a jak procesy náboru zefektivnit.

Jiří Havlíček
studoval na VŠE fakultu Informatiky a statistiky. V Conectartu přes dva roky působil jako IT ředitel. Poté přešel do technologické firmy Daktela, která s Conectartem úzce spolupracuje.

Lenka Volocká
pracuje ve společnosti Comdata na pozici Head of Human Resources. Vystudovala VŠB – TU v Ostravě, obor Marketing a obchod. V marketingu se pohybuje celou svoji kariéru, poslední 4 roky se však intenzivně věnuje specifické oblasti - HR Marketingu. V současné době vede tým jedenácti specialistů, kde podstatnou část každodenní práce je vytváření celkové HR strategie firmy, v níž hlavní roli hraje nábor a péče o stávající zaměstnance. Mezi její hobby patří zejména sport, četba a rodina.

Vladimír Kozelka
má patnáctileté zkušenosti v oblasti IT projektů, implementací softwarových a business intelligence řešení, kde společnostem  z oblasti financí, retailu a výroby pomáhal se zjednodušením fungování IT a business procesů. Aktuálně pracuje jako obchodní konzultant v Sophia Solutions.Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma